טכנולוגיה מתקדמת בתהליך סימון ובקרת כבישים מהירים

צפוי כי עם השימוש בטכנולוגיות חיישן ותקשורת אלחוטית תהיה פריצת דרך במונחים של שיפור התהליך כולו סימון הכביש, מן התכנון לפעילות מבצעית. השילוב של טכנולוגיית ה-GPS כולל, כפי שנעשה בניהול צי, עם ניטור של החיישנים על המכונה וציוד, מציע הרבה יתרונות. בסך הכל זה יגרום לכלכלה משופרת בשל תכנון טוב יותר, כמו גם את מתקני התיעוד והדיווח.

ניטור מרחוק ותזכורות שירות

זה לא יהיה נחמד להימנע מהתמוטטות על הכביש על ידי לדעת מראש כאשר אתה צריך לשרת חלקים שונים במחשב שלך? על ידי התקנת החיישנים הדרושים על המכונות, המערכת תספק מידע לניטור של חלקים חיוניים לובשים, כגון כאשר הם הוחלפו לאחרונה וכאשר יש צורך להחליף בפעם הבאה, ולשלוח תזכורות שירות, כך חלקי חילוף יכולים להיות .

הזמינו בזמן טוב בדרך זו שליחת מהנדס שירות החוצה למקומות מרוחקים כדי לוודא את הגורם להתמוטטות ניתן גם להימנע!

תיעוד ודיווח

אחד היתרונות הנוספים של טכנולוגיית ה-GPS כולל המשמש בניהול צי הוא תיעוד ודיווח. דרישות התיעוד משתנות באופן משמעותי ברחבי העולם, אך באמצעות טכנולוגיית GPS בשילוב עם ניטור חיישן ותקשורת אלחוטית, פירושו מידע מפורט הרבה יותר יהיה זמין.

ניתן להגדיר את המערכת כדי לספק נתונים מדויקים על תאריך, שעה, מיקום, לחות אוויר, טמפרטורת האוויר, טמפרטורת צבע, סוג של צבע בשימוש, צריכת חומרים, אימות של אחידות של עובי השכבה של סימונים על כביש מהיר או כביש בתוך העיר, דיווח על שימוש במכונה עם מספר כולל של קילומטרים שפעלו, ואפילו התקדמות באתר יכולה להיות מנוטרים. משמעות הדבר היא כי כמות בפועל של חומר המשמש יכול להיות מבוקרת בדיוק ומתועד, כך עלויות חומר יכול להיות ממוטב תוך שמירה על הרמה הנדרשת של סטנדרטים עבור הקווים.

נתונים שהתקבלו ממערכת הניטור ינוהלו באמצעות תצוגה מקוונת, גם עם גישה למידע אודות המיקום של הצי, ואם הפעולות מתקדמות כמתוכנן.

 

מערכת מעקב GPS

אם תבחר להוסיף את מודול ה-GPS על מכונת הסימון שלך, זה יכול לספק לך סקירה חזותית של הכביש שלך סימון עבודות דרך גוגל אירף. ניתן לעקוב אחר ולתעד את עמדות סימון הקו עבור כל משימת סימון כביש בנפרד. לאחר מכן, הפעילות שלך יומרו באופן אוטומטי לקובץ הרישום GPS נפרד, אשר ניתן כעת להציג באמצעות גוגל אירף כדי לראות ציר זמן חזותי של משימת סימון הכביש שלך.

 

אם המכונה נגנבה, נתוני ה-GPS עדיין זמינים באתר, והמיקום של המכונה עדיין יהיה ידוע כך המכונה ניתן לעקוב אחר המיקום הנוכחי שלה. תכונה זו גם עושה ליסינג מחשב הרבה יותר אמין, כי המכונה יכולה להיות מתוכנת לפעול באזור מסוים. אם המחשב עוזב את האזור המוגדר, ניתן לתכנת אותו מראש כדי להיסגר.

 

בסך הכל, מציגה טכנולוגיות ה-GPS ו-חיישן קו סימון הוא הצעד הבא ב-מחדשת את התעשייה. למרות הטכנולוגיות אינן חדשות בעולם הרכב, הוא עדיין לא נוצל באופן מלא בתוך סימון קו. היתרונות הייחודיים המביאים לפתרונות טכנולוגיים אלה מהווים צורך רב בתעשיית סימון הקו.

לקבלת מידע נוסף בנושא סימון חניות וכבישים מוזמנים לגלוש באתר http://www.saman.co.il