מחיר השתלת שיער – כמה עולה באמת השתלת שיער לנשים וגברים?

טכנולוגיית השתלות השיער רק הולכת ומשתפרת עם השנים, כך שבימינו אין כבר שום סיבה להישאר קירחים. בקליניקות להשתלות שיער המובילות בארץ ובחו"ל תמצאו את מיטב השיטות לביצוע הפרוצדורה, כך שכל שעליכם לעשות הוא לבצע סקר שוק מעמיק ולצאת לדרך.

מתעניינים בביצוע השתלת שיער ורוצים לדעת כמה כסף העניין יגזול מכיסכם? להלן סקירה מקוצרת של טווחי המחירים,כך שתדעו בדיוק לקראת מה אתם הולכים.

השתלת שיער – מה קובע את המחיר?

טווחי המחירים עבור השתלות שיער הינם רחבים ומשתנים, ועלולים להגיע להבדלים של עשרות אחוזים בין קליניקה אחת לאחרת. מחיר השתלת שיער יקבע בדרך כלל על פי סוג השיטה שבה היא תבוצע ומספר הזקיקים שיעשה בהם שימוש.

השיטה המובילה בימינו היא שיטת ה- FUE ולאחריה ההרחבה הטכנולוגית שלה, שיטת ה- DHI. בשיטת FUE מוצעים זקיקים באופן ידני מאזור העורף ומוחדרים לקרקפת הקירחת ובשיטת ה- DHI מבוצע שימוש במחשב שבורר את הזקיקים הטובים יותר, מה שמשפר את הצלחת הטיפול באופן משמעותי.

עוד קריטריונים שמשפיעים על מחיר ההשתלה הם המוניטין של הקליניקה המבצעת וכמובן מקצועיות הרופא המבצע. השתלת שיער שתבוצע על ידי רופא מומחה בתחום תהיה יותר יקרה מאשר כזאת המבוצעת ע"י טכנאים למיניהם שרק עובדים תחתיו. במילים אחרות – מחיר נמוך מידי אומר דרשני ועליכם לוודא מראש על ידי מי תבוצע השתלת השיער שרכשתם.

מחירים ממוצעים – בארץ ובחו"ל

בוודאי שמעתם על כך שישראלים רבים בוחרים לעבור טיפולים כאלו ואחרים במדינות שמעבר לים. ובכן, הדבר נכון גם בתחום השתלת שיער ולעיתים במקום לנסוע לרומניה, פולין והונגריה, בכל מה שקשור להשתלת שיער, המקומות המקצועיים והזולים ביותר נמצאים ממש מתחת לאף –בטורקיה ובקפריסין.

בעוד בישראל מחיר השתלת שיער בשיטת ה- FUE יעלה ללקוח בסביבות ה- 25,000 שקלים לסשן יחיד של השתלה (בין 2,000 ל- 4,000 זקיקי שיער) ובשיטת ה-DHI יגבה סכום שיכול להגיע עד ל- 35,000 שקלים, הרי שבטורקיה ובקפריסין המחירים נמוכים בעשרות אחוזים. במדינות אלו יגבה מכם עבור טיפול בשיטת ה- FUEסכום של כ- 11,000 שקלים בערך ועבור שיטת ה- DHI תשלמו תוספת שלעוד כ- 5,000 שקלים בממוצע.

עליכם לקחת בחשבון כי לעיתים טיפולי השתלת שיער מצריכים יותר מסשן בודד, כך שאיך שלא תסתכלו על זה, גם אם תוסיפו למחירי הטיפולים בטורקיה ובקפריסין צורך בסשן נוסף, עדיין לא תגיעו למחיר טיפול בודד בארץ. המחירים הנמוכים כוללים לעיתים גם אירוח בבית מלון והוצאות שונות.

אך אל תתנו למחירים הנמוכים הללו להטעות אתכם – טורקיה וקפריסין נחשבות למעצמות בתחום השתלות השיער,ובמדינות אלו תמצאו את הקליניקות והרופאים המבצעים הטובים ביותר.

כיצד מתקשרים עם אותן קליניקות לשם קבלת הטיפולים? יוצרים קשר עם חברה ישראלית המתמחה בהתאמת חבילות טיפולים של השתלות שיער באותן מדינות, ואף זוכים לליווי צמוד עד להשגת התוצאות הרצויות.

מומלץ לגלוש לאתר בנושא השתלת שיער בטורקיה וישראל http://www.turkish.co.il