חדשות חוק ומשפט, אזרחות ודרכון של מדינות זרות (רסיסי מידע - RSS) - כותרות

watercalc | דף הבית | חדשות תשתיות בניה וכבישים | חדשות הארץ | חדשות MAKO | חדשות ONE | חדשות THEMARKER | חדשות ערוץ 7 | חדשות בריאות יופי ואסתטיקה | חדשות חוק ומשפט, אזרחות ודרכון של מדינות זרות

חדשות חוק ומשפט, אזרחות ודרכון של מדינות זרות (רסיסי מידע - RSS) - כותרות

אזרחות אוסטרית: מהם התנאים והדרישות לזכאות לפי החוק החדש? - מעריב
Posted on Tuesday January 21, 2020

אזרחות אוסטרית: מהם התנאים והדרישות לזכאות לפי החוק החדש?  מעריב

אזרחות צרפתית: מהן הדרישות לזכאות רכישת אזרחות צרפתית? - מעריב
Posted on Tuesday February 11, 2020

אזרחות צרפתית: מהן הדרישות לזכאות רכישת אזרחות צרפתית?  מעריב

אזרחות פורטוגלית: מהם היתרונות של הדרכון הפורטוגלי? - מעריב
Posted on Wednesday March 11, 2020

אזרחות פורטוגלית: מהם היתרונות של הדרכון הפורטוגלי?  מעריב

אזרחות צרפתית ופורטוגלית: מה לעשות כשהדלתות של אירופה נסגרות? - מעריב
Posted on Thursday April 23, 2020

אזרחות צרפתית ופורטוגלית: מה לעשות כשהדלתות של אירופה נסגרות?  מעריב

המדריך המלא: מסלול הזהב להוצאת דרכון אוסטרי - ישראל היום
Posted on Sunday June 28, 2020

המדריך המלא: מסלול הזהב להוצאת דרכון אוסטרי  ישראל היום

1,200 דולר בדרך: גם ישראלים עם אזרחות אמריקאית ייהנו מהחילוץ - TheMarker
Posted on Saturday March 28, 2020

1,200 דולר בדרך: גם ישראלים עם אזרחות אמריקאית ייהנו מהחילוץ  TheMarker

גרמניה: ילדי יהודים שגורשו על ידי הנאצים זכאים לאזרחות - וואלה!
Posted on Thursday June 18, 2020

גרמניה: ילדי יהודים שגורשו על ידי הנאצים זכאים לאזרחות  וואלה!

החוק תוקן: אלפי ישראלים זכאים לאזרחות אוסטרית - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Sunday August 02, 2020

החוק תוקן: אלפי ישראלים זכאים לאזרחות אוסטרית  ynet ידיעות אחרונות

קבלת אזרחות פורטוגלית: כיצד להתמודד עם הקשחת הקריטריונים? - מעריב
Posted on Sunday May 17, 2020

קבלת אזרחות פורטוגלית: כיצד להתמודד עם הקשחת הקריטריונים?  מעריב

דרכון פורטוגלי: כיצד מתנהל ההליך לקבלתו ומי זכאי? - מעריב
Posted on Thursday February 13, 2020

דרכון פורטוגלי: כיצד מתנהל ההליך לקבלתו ומי זכאי?  מעריב

למה הקונסוליה הצרפתית מקשה על ישראלים? - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Tuesday November 12, 2019

למה הקונסוליה הצרפתית מקשה על ישראלים?  ynet ידיעות אחרונות

זכאות לדרכון פורטוגלי: מי זכאי ומהם ההליכים להוצאת האזרחות? - מעריב
Posted on Sunday December 08, 2019

זכאות לדרכון פורטוגלי: מי זכאי ומהם ההליכים להוצאת האזרחות?  מעריב

מסתמן: החמרה בתנאים לדרכון פורטוגלי - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Sunday May 10, 2020

מסתמן: החמרה בתנאים לדרכון פורטוגלי  ynet ידיעות אחרונות

אזרחות פורטוגלית: מהי הדרך לקבל אותה בקלות ובמהירות? - מעריב
Posted on Thursday March 05, 2020

אזרחות פורטוגלית: מהי הדרך לקבל אותה בקלות ובמהירות?  מעריב

דווקא עכשיו כולם נוהרים להוציא דרכון פורטוגלי: עורכי דין מהבולטים בתחום עם טיפים - TheMarker
Posted on Sunday March 15, 2020

דווקא עכשיו כולם נוהרים להוציא דרכון פורטוגלי: עורכי דין מהבולטים בתחום עם טיפים  TheMarker

שינוי חקיקה - אזרחות פורטוגלית גם ליוצאי עיראק, תימן ול"אשכנזים" - מעריב
Posted on Sunday July 12, 2020

שינוי חקיקה - אזרחות פורטוגלית גם ליוצאי עיראק, תימן ול"אשכנזים"  מעריב

אזרחות פורטוגלית: כיצד מתבצע תהליך קבלת האזרחות עבור הילדים - מעריב
Posted on Monday February 17, 2020

אזרחות פורטוגלית: כיצד מתבצע תהליך קבלת האזרחות עבור הילדים  מעריב

הסיבות להחמרת קבלת האזרחות בפורטוגל - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Monday June 01, 2020

הסיבות להחמרת קבלת האזרחות בפורטוגל  ynet ידיעות אחרונות

דרכון פורטוגלי: המאבק של המדינה בתעשיית הבקשות הישראלית - וואלה!
Posted on Friday May 22, 2020

דרכון פורטוגלי: המאבק של המדינה בתעשיית הבקשות הישראלית  וואלה!

פורטוגל: חשד שפקידים ברשות האוכלוסין קידמו תיקים באופן לא חוקי - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Saturday November 23, 2019

פורטוגל: חשד שפקידים ברשות האוכלוסין קידמו תיקים באופן לא חוקי  ynet ידיעות אחרונות

כך סייע בית המשפט לאב ובנו לקבל דרכון זר - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Sunday March 03, 2019

כך סייע בית המשפט לאב ובנו לקבל דרכון זר  ynet ידיעות אחרונות

לפורטוגל נמאס מהשכונתיות הישראלית - מעריב
Posted on Thursday May 14, 2020

לפורטוגל נמאס מהשכונתיות הישראלית  מעריב

מהפכת האזרחות האוסטרית: הסעיף החדש שטורף את הקלפים - בחדרי חרדים
Posted on Monday July 20, 2020

מהפכת האזרחות האוסטרית: הסעיף החדש שטורף את הקלפים  בחדרי חרדים

הגירה לבריטניה: מה חשוב לדעת רגע אחרי הברקזיט? - מעריב
Posted on Sunday February 23, 2020

הגירה לבריטניה: מה חשוב לדעת רגע אחרי הברקזיט?  מעריב

מתייצב לימין חמאס: ארדואן פגש את הנייה בטורקיה - ynet ידיעות אחרונות
Posted on Saturday August 22, 2020

מתייצב לימין חמאס: ארדואן פגש את הנייה בטורקיה  ynet ידיעות אחרונות

מידע מועיל: אזרחות ספרדית, קבלת דרכון ספרדי | עו"ד פלילי, עורך דין הוצאה לפועל | יואב מזא"ה עו"ד משפחה