סקר: לפני המאמר, מה חשבתם שתהיה הסיבה ללחץ מים נמוך בבית?
אבנית
סידן
חול ומשקעים
חלודה
[הצג את תוצאות הסקר]
 
הערה:זהו סקר פומבי. משתמשים אחרים יוכלו לראות לאיזו אופציה הצבעת.
דירוג האשכול:
  • 0 הצבעות - 0 בממוצע
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
4 סיבות בלתי צפויות ללחץ מים נמוך בבית
#1
הרבה דברים יכולים להיות הגורם ללחץ מים נמוך כגון אבנית או מינרלים כמו סידן ומגנזיום שסותמים צינורות מים מתוקים. אבל יש כמה סיבות מפתיעות. הנה שלושה מהם:

בעיה בחברת המים

עבודות עירוניות כפופות לאותן בעיות אינסטלציה שנמצאות בבית, ואולי אף יותר מכך. צינור שבור או שסתום יכול לגרום ללחץ המים לרדת פתאום עבור הלקוחות.

סוג לא נכון של צינורות

טכנאים למדו במשך השנים כי כמה צינורות המביאים מים מתוקים לתוך הבית טובים יותר מאחרים. צינורות מגולוונים יותר טובים במצב של סיכון של קורוזיה מאשר סוגים אחרים של צינורות כגון צינורות PEX. צינורות בגודל שגוי עשויים גם לתרום ללחץ מים נמוך לאחר זמן. למרות שזה קצת לא אינטואיטיבי, שרברבים ממליצים להחליף צינור ישן באחד עם קוטר קטן יותר כדי להגדיל את לחץ המים.

דליפת מים נסתרת

אם בעל בית שנבנה עם צינורות מים שהותקנו מתחת לקירות לפני שהבטון נשפך, מבחין כי לחץ המים נמוך אבל אינו יכול למצוא דליפה בכל מקום אחר בבית, יש אפשרות כי דליפה זו נסתרת בקיר. סימנים אחרים לכך שהצינורות עשויים להדליף מים הם מקומות רטובים בקיר וקול המים הזורמים המגיע מתחת לבטון. החדשות הרעות הן כי יהיה צורך לתקן את הקיר על מנת לתקן את הצינורות.

מים חמים

הרבה בעלי בתים שמים לב כי לחץ המים הקרים שלהם בסדר, אבל לחץ המים החמים שלהם נמוך. הסיבה לכך היא שמים חמים צריכים לעבור דרך אחרת לפני שהם נכנסים לשאר הבית.

ישנן סיבות רבות מדוע לחץ המים עשוי להיות נמוך יותר מאשר בעל הבית אוהב, וחלקם לא צפויות. אם בעל הבית לא יכול לתקן את הבעיה לבדו הוא צריך להתקשר לאינסטלטור. אם האינסטלטור לא יכול למצוא את הבעיה, זה כנראה הזמן להתקשר לחברת המים.
הגב


קפיצה לפורום:


משתמשים אשר צופים באשכול: 1 אורחים